برای دیزاین و دکوراسیون منزل چه نکاتی را مد نظر میگیریم؟

دکوراسیون

برای دیزاین و دکوراسیون منزل چه نکاتی را مد نظر میگیریم؟

برای دیزاین و دکوراسیون منزل چه نکاتی را مد نظر میگیریم؟

در این مقاله برای داشتن دکوراسین و دیزاینی زیبا و آرامش بخش نکاتی را ارایه میدهیم:

وسایل اضافی، قفسه های کمدی و قدیمی و یا شکسته همه انرژی منفی دارند. وقت آن است که کمد ها ، فضای زیر تختخواب و همه کابینت ها و قفسه ها را از وسایل اضافی پاک کنید. فقط وسایلی را که دوست دارید یا مواردی که معنای خاصی دارند نگه دارید. وسایل قدیمی و بلااستفاده را اهدا کنید. اجازه دهید هوا و نور در سرتاسر منزل جریان یابد.(دکوراسیون منزل در اصفهان)

از رنگ ها استفاده کنید

تعدادی از رنگهای موردعلاقه خود را اضافه کنید تا   انررژی مرتبط با آنها فعال شود.رنگ ها نقش مهمی از نظر فنگ شویی دارند. آنها را از طریق هنر های دستی، اشیاء تزئینی یا رنگ اضافه کنید.تا دکوراسیون شما حس خوبی را به مهمانان القا کند.در اینجا یک لیست کلی از آنچه هر رنگ را فعال می کند وجود دارد:

قرمز: شانس و ثروت

نارنجی: خوشبختی و سرگرمی

زرد: تحریک ذهنی ، قدرت

سبز: صلح ، تعادل ، شفابخشی

آبی: آرامش ، برقراری ارتباط ، تفکر و قدرت

بنفش: ثروت ، معنویت بالا

سفید: پاکیزه و پاکی

مشکی: قدرت ، مخصوصاً وقتی با قرمز جفت شود

قهوه ای: پرورش

آیینه ها،  منعکس کننده انرژی

از آینه های بزرگ استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که آنهارا کجا قرار داده اید. گفته می شود که آینه ها انرژی را منعکس می کنند، بنابراین آینه ها نباید در جایی قرار گیرند که انرژی منفی در آن قرار داشته باشد. آینه ها را در مکان هایی که مایلید جریان انرژی را افزایش دهید ، قرار دهید. به عنوان مثال، این می تواند حمام یا اتاق نشیمن شما باشد. آینه ها همچنین اتاق را انرژی می دهند. بنابراین ، همیشه ایده خوبی نیست که آنها را در اتاق خواب خود داشته باشید. زیرا می تواند خواب کافی را برای شما سخت تر کند.(طراحی داخلی منزل اصفهان)

دکوراسیون

شکل 1

گل ها بهترین تولید کننده اکسیژن

گیاهان هوا را فیلتر می کنند و محیطی سالم تر و تمیز ایجاد می کنند. گیاهان همچنین به دلیل نیروی حیات ، انرژی پرتحرک را جذب می کنند. تا زمانی که گیاهان سالم نگه داشته شوند ، شما انرژی خوبی جذب می کنید. بعضی از گیاهان برای فنگ شویی بهتر از بقیه هستند. در واقع ، برخی گیاهان مانند کاکتوس ، فنگ شوی بد محسوب می شوند ، زیرا آنها نیازی به آب زیاد ندارند.(آب مانند ثروت است) (دکوراسیون منزل در اصفهان)

در اینجا لیستی از بهترین گیاهان (و خوشبخت ترین) گیاهان می توانید به فضای خود دعوت کنید. بسیاری از این گیاهان نگهداری راحتی دارند. و در داخل خانه ماندگاری خوبی دارند و به زیبایی طراحی داخلی شما کمک میکنند:

بامبو خوش شانس ، فیکوس  ، گیاه کائوچو،  نخل،  فیلودندرون ، گیاه عنکبوتی.(دکوراسیون منزل در اصفهان)

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها