تلفن تماس :

دفتر فروش 34543524- 031

مدیریت مجموعه:

آقای محسن ناطقی عطاآبادی

09134025044

 مدیریت فروش:

سرکار خانم نیکبخت

09132668140

radis3d.com@gmail.com

اصفهان ، خیابان برازنده ، بالاتر از درمانگاه ابوالفضل ،شرکت بازرگانی رادیس

 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

اطلاعات فروشگاه رادیس

گروه بازرگانی رادیس اولین فروشگاه جامع متریال های ساختمانی درکشور که پس از سال ها تمرکز و تلاش و کسب تجربه در زمینه فروش تک به تک آیتم های اصلی ساختمان امروزه توانسته است ازتمام متریال های اصلی ساختمان از جمله لوله و اتصالات و ملزومات تاسیساتی ،کاشی و سرامیک ، چینی آلات بهداشتی ،آجرنمای شیل و نسوز و کلیه آیتم های دکوراسیون داخلی نمایندگی انحصاری یا عاملیت فروش دریافت نماید.

با توجه به وسعت کلیه آیتم های ساختمانی و سردرگمی در بازار در قیمت و کیفیت یکی از بزرگ ترین دغدغه های ساختمان سازان کشور خرید آسان و مطمئن بدون واسطه و با قیمت مناسب تر از بازار است که گروه بازرگانی رادیس با جمع آوری کلیه متریال های اصلی ساختمان و به لطف پروردگار توانسته است خرید کلیه آیتم ها را برای ساختمان سازان بدون واسطه و با قیمت مناسب تر و بسیار آسان تر از قبل و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی مهیا سازد امید است با این طرح کمکی به کشور و جامعه ساختمان ساز کرده باشیم.

توجه :

شما مشتریان و همکاران گرامی می توانید از طریق شماره های تماس، شبکه های اجتماعی، ایمیل و فرم های تماسی که در سایت تعبیه شده است با پرسنل و مدیریت سایت رادیس ارتباط برقرار نمایید. پرسنل رادیس 3d در همه ایام هفته و در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی به درخواست های شما دوستان گرامی می باشند.

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :