مزایای آجرنما در مقایسه با سایر محصولات

مزایای آجرنما در مقایسه با سایر محصولات

مزایای آجرنما در مقایسه با سایر مصالح

آجرنما قوی و بادوام است. بدون اینکه ترک بخورد ، می‌تواند بسیاری از ضربات را به خود بگیرد. رنگ آن‌ها درخشندگی خود را از دست نمی‌دهد. مانند تمام مصالح ساختمانی رس ، آجرها از نظر اکولوژیک و پایدار هستند. عمر آن‌ها بیش از 100 سال است ، به هیچ وجه نیاز به نگهداری ندارند. بنابراین بسیار اقتصادی هستند. آجر به لطف آرایش منحصر به فرد خود به‌طور طبیعی رنگ می‌شود. این بدان معنی است که با گذشت زمان از بین نمی‌رود و تغییر رنگ نمی‌دهد. آجرها پوسیدگی ندارند و موریانه‌ها هیچ علاقه‌ای به خوردن خاک رس پخته ندارند.

نصب آجرنما نسبت به بسیاری از مواد دیگر هزینه بیشتری دارد. اما با حفظ مقدار آن پرداخت می‌شود. از آنجا که آجرنما از نگهداری کم و ماندگاری بالایی برخوردار است. مردم حاضر به پرداخت هزینه بیشتری برای یک خانه با آجر کاری با کیفیت هستند. در حقیقت ، برخی تخمین ها افزایش واقعی ارزش ملک را از آجر در حدود 6٪ نشان می‌دهد. آجرنما جذابیت بالایی نیز دارد. و توجه به آن را بهتر از سایر مواد جلب می‌کند.

شکل 1 آجرنما

شکل 1 آجرنما

آجرنما قابلیت های طراحی نامحدود را ارائه می‌دهد. آجر در انواع مختلفی از سبک‌ها ، شکل‌ها و حتی رنگ‌ها قرار می‌گیرد. هیچ دو آجری دقیقاً یکسان نیستند و به هر آجر جذابیت خاص خود را می‌بخشند. می‌توانید با طراحی آجرنما خلاقیت داشته باشید، با جلوه‌های تزئینی مختلف و جهت گیری های آجری بازی کنید. می توانید آجرها را برای ظاهر کاملاً تغییریافته قرار دهید. آجر یک مصالح ساختمانی کلاسیک است ، اما همچنین می‌تواند مدرن و جدید به نظر برسد. و در هنگام نمای بیرونی یک ساختمان طرحی نامحدود به شما اعطا کند.

آجر مقاوم در برابر آتش است

آجرها نسبت به سایر مصالح ساختمانی مقاوم در برابر آتش هستند. زیرا آجر از مواد غیرقابل احتراق ساخته شده است.

در فروشگاه رادیس می‌توانید از بین مجموعه متنوعی از محصولات ، آجرنما  دلخواه خود را انتخاب کنید.

نظرات (2)

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

ارسال دیدگاه

اینستاگرام
تلگرام
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها