منوی دسته بندی
حساب کاربری

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چرا رادیس را برای طراحی انتخاب میکنیم

با توجه به پیشرفت همه روزه در صنعت ساختمان و تنوع بسیار زیاد در متریال های ساختمانی رفته رفته مشکلات بسیار زیادی در امر طراحی نما و دکوراسیون داخلی برای کارفرمایان به وجود آمده است که رادیس پس از کسب تجربه 12 ساله در امر طراحی و اجرا و به کار گیری از طراحان برتر خلاق و جوان توانسته است تمام این مشکلات را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود آسان گرداند. در ادامه به تمام مزیت های همکاری با تیم طراحی رادیس میپردازیم.
در ادامه با ما همراه باشید

برسی دقیق روحیات و سلیقه کارفرما امری بسیار مهم در زمینه طراحی میباشد بسیار دیده ایم که کارفرمایان یا طراحان از عکسی یا مدل اجرای متریالی بسیار خوششان آمده و دقیقا همان را طراحی و اجرا میکنند اما بعد از اجرا پس از مدتی برای کارفرمایان کسل کننده و باعث گرفتن انرژی منفی در ساختمان میشود واگر به این مهم توجهی نشود ممکن است تمام وقت و هزینه ایی که بابت طراحی و حتی اجرای آن آیتم گذاشته شده است به هدر رفته باشد
ما در شرکت رادیس با بهره گیری از تست های متعدد روانشناسی و برسی کامل فضا و روحیات کارفرما این امر را به یک قانون برای شرکت بدل کرده ایم تا پس از گذشت سال ها هنوز برای مشتریانمان طراحی فضای مورد نظر تازگی و جذابیت داشته باشد.

اکثر مواقع کارفرمایان پس از تحویل گرفتن طراحی مورد نظر خود در حین اجرا به مشکلاتی بر میخورند و در همین حین بسیاری از طراحان با توجه به نداشتن تعهد کافی به طراحی خود کارفرمایان را در این مسیر رها میکنند که این عمل باعث میشود طراحی آن بنا با اجرای آن بسیار متفاوت شود . اما شرکت رادیس به تمامی طراحی های خود بسیار متعهد بوده و پس از تحویل تمامی دیتیل های پروژه تا پایان اجرا به صورت مستمر به پروژه سرکشی مینماید تا هم از مشکلات در حین اجرا پیشگیری نماید و هم مشاوره ایی مداوم به مشتریان خود داده باشد.

نداشتن محدودیت ویرایش طراحی

یکی دیگر از مشکلات طراحی دکوراسیون و یا نما وجود محدودیت ویرایش پس از پایان طراحی برای کارفرما میباشد که اکثر طراحان نهایت سه بار ویرایش طراحی را رایگان انجام میدهند و پس از سه بار هزینه های اضافیی از شما طلب میکنند که در نهایت باعث محدود شدن نظرات مشتریان میشود. اما نگران نباشید ما این مشکل را هم برای شما مشتریان حل کرده ایم و هیچگونه محدودیت ویرایش طراحی برای مشتریان خود در نظر نگرفته ایم و شما نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه اضافی برای ویرایش طراحی مورد نظر خود ندارید. امیدواریم که بتوانیم خدمتی به شما عزیزان نماییم.

در مرحله اجرای ساختمان بعضی از مجریان تاسیساتی با توجه به نداشتن تجربه کافی و یا مشغله زیاد توجهی دقیق به جایگذاری لوله های تاسیسات برق ویا آب و فاضلاب منزل نمیکنند که باعث بهم ریختگی بسیاری از چیدمان های آشپزخانه و یا سالن میشود و در آخر استفاده بهینه از فضا برای کارفرما محدود میشود که این امر یکی از مشکلات بسیار بزرگ در صنعت ساختمان میباشد.
ما در گروه معماری و بازرگانی رادیس با مشاوره های رایگان به مشتریان خود در حال اجرا و چیدمان تخصصی هنگام طراحی فضا این مهم را برای مشتریان خود آسان کرده ایم تا فضایی ایده آل را برای شما رقم بزنیم و در نهایت بهترین استفاده را از نقطه به نقطه منزل خود داشته باشید.

مشاور شما در شرکت رادیس

سپاس پروردگار هستی را بابت این که توانستم پنجمین سال خدمتگذاری موفق به شما ساختمانسازان عزیز را جشن بگیرم.
بنده علی اصغر رنجکش مشاور و سرپرست فروش در حوزه فعالیت های کناف و کابینت در شرکت رادیس هستم. بسیار خرسندم که توانسته ام با تحلیل نوسانات بازار و شرایط کلی ساختمان بهترین راهنما برای چه زمان و چگونه اجرا کردن کناف و کابینت پروژه های شما باشم امیدوارم با اعتماد سازی و صداقت پایدار بتوانم سازمانم را به دستیابی اهداف استراتزیک خود یاری کنم


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/radisdc1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4979