درباره ما

از طراحی تا اجرا را به "رادیس" بسپارید

فقط کافیست تماس بگیرید

چرا کناف و کابینت ها مهم هستند؟

اگر پنجره های رنگی و ارسی ها و طاقچه ها در خانه های قدیم، بار زیبایی داخل خانه را به دوش می کشیدند، در آپارتمان های مدرن این وظیفه بر شانه های اجزای دکوراسیون داخلی همچون کابینت و کناف هاست. به طرزی که اگر اجزا صحیح و زیبا طراحی و اجرا نشوند، حتی اگر آن خانه با بهترین مصالح هم ساخته شده باشد، اما خواهانی ندارد. از همین رو نقش یک طراح دکوراسیون داخلی و پس از یک تیم اجرایی متخصص و دقیق در این بین بسیارپر رنگ است

و اما "رادیس"

حال ما به عنوان تیم معماران داخلی “رادیس” از ابتدای فعالیت خود بر آن بوده ایم تا این عناصر کلیدی و مهم را هرچه بهتر در پروژه هایمان به کار بگیریم. به عبارتی از همان سال 1396 که “رادیس” پا به عرصه بازار طراحی و اجرای کناف و کابینت گذاشت تا به امروز، هماره از طراحان متخصص و با سلیقه و تیم های اجرایی ماهر و البته سریع استفاده کرده است. این تنها یک ادعا نیست و همیشه آن را در عمل ثابت کرده ایم.
اما چرا اینگونه مدعی طراحی و اجرای کناف و کابینت هستیم و یا بهتر است بگوییم چرا مشتریانمان ما را انتخاب می کنند؟

1. انعطاف در طراحی ها و لحاظ کردن تمام نظریات کارفرما در طراحی: شاید شنیده باشید که بسیاری از طراحان از تغییراتی که صاحبان پروژه مدام در طرح هایشان ایجاد می کنند شکایت دارند. اما تیم “رادیس” معتقد است که صاحب پروژه برای مدتی طولانی می خواهد در آن یا محل کار رفت و آمد کند و این حق را دارد که تمام جزییات طراحی محلش متناسب با روحیات و سلیقه خودش باشد و از این رو انعطاف لازم را در برخورد با صاحبانپروژه ها و تغییرای که در طراحی انجام می دهند، دارد.
2. سرعت در انجام پروژه ها: متاسفانه یک عادت بسیار بدی که در پروژه های ساختمانی (از سفت کاری تا نازک کاری) دیگر به عرف تبدیل شده، تاخیر زیاد در به سرانجام رساندن کارهاست. به طرزی شاید به خاطر مثلا یک جوشکاری ساده تمام پروژه یک ماه از برنامه اش عقب افتاده است. اما تیم “رادیس” عقیده دارد که باید این عادت را شکست و همیشه در موعد از پیش مقرر شده، پروژه را تحویل داد و در این مهم نیز اغلب موفق بوده است. به شکلی که تمام مشتریان ما از سرعت عمل تیم اجرایی تعجب کرده اند.
3. نظارت همه روزه و دقیق: عمدتا در حین اجرای دکوراسیون نظارت دقیق و همه وزه ای وجو ندارد و در آخر تنها یک بررس کلی می کنند که این کار باعث می شود عیوبی که زیر اجرا مخفی مانده دیده نشود و در دراز مدت باعث ایجاد مشکلاتی شود. از همین رو ناظران تیم “رادیس” همه روزه بر اجرای صحیح و دقیق پروژه ها نظارت می کنند تا در انتها کار را به بهترین نحو چه در ظاهر و چه در باطن تحویل دهد.
4. تضمین کیفیت واقعی: تک شعار ما که همیشه جامه عمل به تن داشته، این است که “کیفیت وظیفه ماست”. برای همین نخستین اصل در تیم رادیس، کیفیت متریال و اجرای پروژه هاست. حتی اگر سود مالی برایمان نداشته باشد.